Kaisa Ling Thingi osalemine bluusieurovisioonil Amsterdamis Kasutaja  Kaisa Ling projekt kategoorias Muusika

Kallid Kaisa Ling Thingi sõbrad, toetajad ja kõik hooandjad!

Tervet maailma mõjutava pandeemia tõttu lükkub edasi ka aprillis toimuma pidanud European Blues Challenge. Praeguse plaani järgi toimub Blues Challenge Amsterdamis suvel.

Sellele vaatamata jääme lootma, et meil õnnestub bluusieurovisioonile minna ning Väljanäituski saab toimuma niipea kui võimalik, seetõttu jätkub ka Hooandja kampaania. Hoiame teid kõiki jooksvalt kursis, mis toimub ja mis saab!
 


Meie, huumori- ja vodevillibluusi ansambel Kaisa Ling Thing, võitsime 20. oktoobril 2019 European Blues Challenge'i Eesti eelvooru ning ​sõidame 17.–18. aprillil Hollandisse "bluusieurovisiooni" finaalüritusele​, kus valitakse 25 Euroopa riigi bluusiansamblite seast välja parim.
 
Kaisa Ling Thing on bluusimaastikul omapärane, et mitte öelda kummaline tegija, kuna solistiks on naine, laval ei ole mitte ühtegi kitarri ja teemad on läbivalt feministlikud. Me keskendume inimõigustele, seisame vägivalla ja rassismi vastu ning toetame alati oma kehaga rahujalal olemist. Loodame, et see üllatab (võib-olla isegi šokeerib) Euroopa bluusiringkondi ning toob Eesti bluusile rohkem tähelepanu. Koos oleme bluusi mänginud juba aastast 2017 ning Hooandja abiga välja andnud ka oma ​debüütplaadi "Nii kole mees" (Teet ja pojad 2018).

Sel aastal toimub Blues Challenge 10. korda ning Eesti osaleb võistlusel viiendat korda. 2016. aastal käis Tanel Padar Blues Band Itaalias, 2017. aastal Rene Paul Blues Band Taanis, 2018. aastal trio Roots-Tammepõld-Kadakas Norras ning 2019. aastal Hilbert's Problems Assooridel. Ja sel aastal sõidab Eestit esindama Kaisa Ling Thing, kuid see on kulukas ettevõtmine. ​Hooandjate abiga sõidame Amsterdami kohale ning maksame ööbimise eest. Sealjuures rõhutame, et sõidame sinna kavatsusega seesinane võistlus võita, nii et võtame kaasa kõik sädelevad kostüümid, parukad, trikid, frakid, pillid ja muu hädavajaliku inventari. 

Reisiks ja esinemiseks valmistume koos hooandjatega! Igal bändil on bluusieurovisioonil aega 20 minutit, et publikut veenda. Korraldame 7. aprillil Tallinnas suurejoonelise tuluõhtu "​Kaisa Ling Thingi väljanäitus​", kus esinevad meie sõbrad ning mängime ette ka oma võistluskava, mille kohta ootame rõõmuga ka hooandjate tagasisidet. Saame selle niiviisi veel paremaks teha! Kõik esemelised auhinnad on võimalik kätte saada loomulikult ka postiga, kuid väljanäitusel on kindlasti toredam! 

Lisaks plaatidele, särkidele, laulu sisse panekutele ja tuluõhtu piletitele on hoogu andes võimalik saada ka väga erilisi kingitusi, nimelt kontserte ning tagatipuks saab Kaisa isegi enda juurde vanni kutsuda! 

Peale kõige muu tegeleb bluusimutt ka ​objektidele esinemisega​. Just nii! Tänu Leedu kontseptuaalsele kunstnikule Marija Baranauskaitėle on ta välja mõelnud teraapilise etenduse ühele või mitmele osalejale. Kui sinu vanniskäikudest on kadunud võlu, on see auhind just sulle! Kaisa tuleb ja vestleb sinu vannist ja sinu vanniga, teeb veidi harjutusi, laulab, võimleb ja tantsib (kõiki neid tegevusi võib sealjuures teha nii kuivalt kui ka koos veega)! Teie vanniskäigud muutuvad seejärel garanteeritult palju huvitavamateks.
 
Kaisa Ling Thing täies koosseisus on põnevil ja ootab Hollandi võistlust tõesti väga. Me ei oleks ilma hooandjate abita jõudnud siia, kus oleme praegu ning oleme kõikidele toetajatele hingepõhjani tänulikud.

Aidake bluusimutt (bluusi)Eurovisioonile!

Lisainfot Kaisa Ling Thingist:
FACEBOOKIS
KODULEHEL

 • 21 hooandjat
 • 455€kogutud 2100€ eesmärgist
 • 34 päeva
  Projekti toetatakse 3. mai ainult juhul, kui ta kogub terve eesmärgiks seatud summa.
Anna projektile hoogu!

Sarnased projektid

Dagö "Küte"

 • 108%kogutud
 • 3240€toetatud
 • 31 päeva veel

Joel Remmel "Live at Taff Club" vinüülplaadi väljaandmine

 • 25%kogutud
 • 251€toetatud
 • 31 päeva veel

Culpas - "Leo Põld" Muusikavideo

 • 59%kogutud
 • 591€toetatud
 • 17 päeva veel

Ansambli Boamadu lühialbumi avaldamine

 • 57%kogutud
 • 1246€toetatud
 • 26 päeva veel