Anna hoogu Esimesele Eesti disainiga kaardipakile - Walk mängukaardidKasutaja  Richard Kaarna projekt kategoorias Disain


 

Walk mängukaardid on inspireeritud Eestimaast. Mille idee sündis nähes suveniirkaardipakke mille tagusel oli riigilipp. Kuna meie riigil on ilusad sümbolid, siis mõtlesin et lihtsalt lipp kaardipaki tagusel oleks liiga igav, seetõttu otsutasin kasutada meie rahvussümboleid, et anda edasi tükike Eestist. Nüüd on võimalik toetada seda ikoonilist kaardipakki ning see reaalselt tootmisesse viia just sinu abiga!

 • 52 omanäolist mängukaarti + 2 jokkerit ja 1 "Aitäh kaart"
 • Prinditakse pakk Cartamundi poolt Belgias true linen B9 materjalil ja slim-line viimistlusel
 • Limiteeritud kogus 2,500 kaardipakki, mis enam kordustrükki ei lähe
   

 


 

Kaardipaki karbi esiküljel on välja toodud kaardipaki nimi ja tantsupeoline, kes hoiab käes Eesti riigi lippu. Karbi külgedel asetseb tikandmuster ning tagaküljel on välja tood Eesti Vabariigi riigihümni "Mu isamaa, mu õnn ja rõõm" sõnad.
 

 


 

Mängukaartide tagakülg, on käsitsi joonistatud, sümmeetriline ja kujundus on rahvuspärane.

Tagus koosneb neljast elemendist:

 • Eesti rahvuslill- rukkilill
 • Eesti rahvuslind- suitsupääsuke
 • Eesti riigilipp
 • Tikandmuster
   


 


 

Walk kaardipaki pildid, numbrid ja mastid on käsitsi joonistatud. Pildikaartidel on kujutatud eesti rahvast, erinevast klassist ja ajahetkest.


 

Jokkeril on kujutatud Eesti rahvuslooma hunti. Hunt sümboliseerib eestlasi oma hea vastupidavusega, sitke ja äärmise nutikusega. Hunt on ellujääja.

Kuna potiäss on kaardipaki nö põhikaart, siis selle disain erineb teistest ässadest. Poti ässal on kujutatud keskel suitsupääsuke ja masti alumisel osal on riigilipp, samuti on all välja toodud, kus kaardipakk on disainitud.
 

 


 

Tootmine toimub Belgias ja selle maksumus on 7125€
Hooandja võtab lõppsummalt 7% endale.
Ülejäänud 780€ läheb kleepsudele ja pakenditele.

Mängukaardid prinditakse peale edukat kampaaniat Cartamundi poolt Belgias 12. detsembril.

Minuni jõuavad kaardid jaanuaris ning siis täidan ma tellimused, pakin kokku ja saadan välja kõik isiklikult. Hind sisaldab paki saatmist Eesti siseselt. Eesti piires saadan paki Itellaga ja ülemaailmsed tellimused saadan välja DHLiga.

**Ülemaailmsetele tellimustele lisada lõppsummale 15€ saatmiskuluna.
**For worldwide delivery, add additional 15€ to your total. Sorry about that my international friends :(

 

 


 

Minu nimi on Richard. Erialalt olen graafiline ja veebidisainer aga kaartidega olen tegelenud juba viimased 10 aastat, alustades mustkunstist ja liikudes üle cardistry’le milles olen Eesti meister 2016. aastast. Cardistry on kunstiline ja visuaalne viis kaarte segada. Kaartidest moodustub puhas muster, see on mäng loovusega ja sujuvusega. Aasta aega olen tegelenud oma kaardipaki arendamisega ja disaini viimistlemisega. Minu jaoks oli väga oluline, et kaartide kujundus jääks visuaalselt efektne ja praktiline. Samuti saan läbi nende kaartide tutvustada ka Eestit.
 

 


 

Hooandja toimib kõik või mitte midagi printsiibil. Projekt õnnestub ellu viia ainult juhul, kui eesmärgiks seatud summa kokku koguneb. Kui kampaania ei õnnestu, kantakse toetus teile tagasi ja kaardid jäävad trükkimata.

 • Olen rajanud tugeva ja stabiilse suhte Cartamundiga viimase aasta jooksul. Kõik kujundused on kätte saadud ning kinnitatud Cartamundi poolt.
 • Kampaania lõppedes jagan pidevaid uuendusi, et hoida sind kogu protsessiga kursis kuni hetkeni kui sa kaardid enda kätte saad.
 • Toeta kohe eestimaise motiiviga kaardipakki, enne kui varajane linnuke välja müüb, et saada pakk endale odavamalt kui teised!

 


 

Suur aitäh Rene Topolev’ile ja Mihkel Viinalass’ile filmimise ja valgustamise eest. Samuti tänan Balti jaama ootepaviljoni kus lubati meil filmida video Walk mängukaartidele. Lisaks tänan ma Eddi Tsirkovi droonikaadrite eest. 
 

Walk mängukaarte on võimalik jälgida:

Facebook.com/walkdisain
Instagram.com/walkplayingcards

Sarnased projektid

Multifunktsionaalne kott SOLUNA

 • 91%kogutud
 • 2265€toetatud
 • 26 päeva veel